Rozë

Era Istrefi publikon imazhe atraktive nga shtëpia

Autori: Gazeta inFokus 17:30 | 22 May 2020

Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të realizuara gjatë vetizolimit.

Era Istrefi sikurse gjithë kolegët e saj, ka pezulluar për momentin ka pezulluar planet në muzikë, shkruan lajmi.net.

Ajo po qëndron e vetizoluar në shtëpi, ndërsa për fansat e saj nuk i kursen paraqitjet joshëse në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka përmbledhur disa fotografi atrkative, përmes së cilave shfaqet në kostume të ndryshme dhe në formë të mirë.

Në një nga ato imazhe, ajo kishte veshur bikini të zeza, teksa vuri në plan të parë të pasmet, kurse në tjerat foto vjen me kostume të ndryshme.

Era Istrefi po shijon suksesin e këngës “No Maybes”, në bashkëpunim me Arash dhe Ilkay Sencan.

View this post on Instagram

Looking for my 🧑🏼‍🦰

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Të tjera