Rozë

Era Istrefi ‘nguc’ keq me këmbë të hapura e gjoksin jashtë

Autori: Gazeta inFokus 21:09 | 29 April 2021

Era kaloi limitet me fotot e fundit.

Era Istrefi është bërë ‘e gjallë’ në rrjete sociale dhe u sigurua që të marrë gjithë vëmendjen.

Këngëtarja u pa e veshur me një palë xhinse e këmishë të bardhë shumë të shkurtër, në të cilën nxori tërësisht gjoksin.

Teksa po merrte poza para pasqyrës, Era nuk e kishte problem ta ekspozonte gjoksin dhe e mbuloi atë me një emoji zemër.

Përveç kësaj, Era ‘nguci’ edhe me këmbë të hapura, teksa e gjithë vëmendja ishte tek barku i sheshtë i saj dhe gjoksi i ekspozuar.

Këtë kosutm, artistja e kombinoi me atlete të bardha dhe çantë gri, ndërsa kishte lëshuar flokët në kraharor. /Lajmi

Të tjera