Rozë

Era Istrefi blen stoli ‘Swarowski’ kundër ‘mësyshit’ (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 12:58 | 26 April 2017

Karriera muzikore Era Istrefit po i shkon shumë mirë dhe për këtë ka marrë masa edhe ndaj ‘syve të këqij’.

Ajo me këtë rast ka blerë një dhuratë të cilën thotë se e ka bërë për ‘mos me i ra mësysh’.

Këngëtarja shihet teksa ka blerë stoli ari të ‘Swarowksit’ me tu kthyer prej Los Angelesit në qytetin turk të Stambollit, ku mesin e të cilit edhe një gur të kaltër, që supozohet se të mbron nga të këqijat, transmeton Telegrafi.

-Advertisement-

“E bleva këtë për mësysh. Cool apo jo?”, ka shkruar Era në fotografinë e publikuar në llogarinë personale Snapchat.

Ndryshe, Era kohë më parë ka publikuar këngën ‘Redrum’, e cila është parë mbi 17.6 milionë herë në YouTube.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe zgjeron shtrirjen në rajon, arrin marrëveshje bashkëpunimi me zinxhirin kroat Plodine

Të tjera