Lajme

Era e fortë rrëzon vinçin mbi një veturë në Gjilan

Autori: Gazeta inFokus 20:33 | 28 July 2022

Erërat e forta në Gjilan kanë bërë që një vinç të rrëzohet mbi një veturë.

Në vendin e ngjarjes janë zjarrfikësit dhe policia, teksa ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga ky rast, njofton Klankosova.tv.

Klankosova.tv ka kontaktuar me policinë në Gjilan por ende nuk ka marrë ndonjë informatë zyrtare rreth rastit.

Të tjera