Fokus

Epike: Shikoni si e imiton Lutfi Haziri kryeministrin Kurti

Autori: Gazeta inFokus 14:20 | 10 September 2023

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, në një intervistë si asnjëherë më parë në podcast me Shkëlzen Dakaj që është prodhim i Gazetës Infokus, ka folur për kryeministrin, Albin Kurti, dhe të gjithë ministrat e kësaj qeverie.

Madje në një moment, Haziri imiton kryeministrin Kurti duke e kritikuar që për shkak se nuk është duke punuar dhe nuk ka cfarë të tregojë në konferenca dhe biseda me qytetarë tregon detaje të pa rëndësishmë, shkruan Gazeta Infokus.

Për më shumë ndiqeni më poshtë imitimin epik që Haziri i bën Kurtit:

NDIQNI INTERVISTËN E PLOTË:Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

A jeni gati per FESTËN E VITIT në ETC?

Të tjera