Lajme

Endriti publikon foto dhe video të rralla të Thaçit

Autori: Gazeta inFokus 09:04 | 28 September 2021

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, ka publikuar disa foto dhe video ku shihet babai i tij me uniformë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës gjatë kohës së luftës, raporton Express.

Përveç kësaj videoje, Endriti ka publikuar edhe video nga momenti i shpalljes së Pavarsisë së Kosovës.


Ai ka përmbledhur në një video edhe disa fotografi nga takimet e Thaçit me njerëzit më të rëndësishëm të politikës në botë.

Ndryshe, Thaçi është duke u mbajtur aktualisht në Qendrën e Paraburgimit në Hagë.

Të tjera