Lajme

Ende asnjë i arrestuar për plagosjen e dyfishtë brenda argjendarisë në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 21:57 | 16 November 2021

Nga tentim grabitja që ndodhi të hënën në Prizren, mbeten të plagosur babë e bir.

Sipas drejtorit të Spitali të Prizrenit, Afrim Avdiaj, 62-vjeçari ka vazhduar trajtimin në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, derisa 28 vjeçari po qëndron ende në spital në gjendje stabile, njofton Klan Kosova.

Sipas policisë, njësitë relevante të dhe prokurori i shtetit në lidhje me rastin janë duke u zhvilluar hetime intensive nga të gjitha njësitë relevante.

Megjithatë, të dyshuarit ende nuk janë identifikuar.

Të tjera