Rozë

Enca vë në pah format me fustanin e ngjitur pas trupit

Autori: Gazeta inFokus 20:54 | 11 May 2021

Këngëtarja ka pozuar e zjarrt në imazhin e fundit të publikuar.

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet sensuale.

Enca në Instagram shpesh publikon foto te re dhe në këtë të fundit shihet me një veshje mjaft pr.ovokuese, fustanin e ngjitur pas trupit ngjyrë të bardhë.

“S’je me ket femer, s’i sheh mo kto sy “, shkroi Enca në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram./Lajmi

Të tjera