Rozë

Enca nuk ndalet, tregon pak gjoksin në paraqitjen e fundit

Autori: Gazeta inFokus 19:50 | 11 January 2020

Këngëtarja Enca Haxhiu pritet që ta bëj paraqitjen e parë seksi për sivjet

Ajo do të jetë e ftuara e Luana Vjollcës në emisionin “Shiko kush luan”, dhe nuk ka munguar me disa foto pak para emisionit.

Ajo shihet se ka të veshur një fustan të zi ku e ka theksuar gjoksin e saj seksi.

Ndryshe, Enca ka paralajmëruar se sivjet do të jetë tepër aktive në muzikë.

Ajo përpos këngëve ka paralajmëruar edhe realizimin e një albumi muzikorë.

Të tjera