Rozë

Enca nuk di të ndalet, poston pozat s*ksi në “Instagram” (Pamje)

Autori: Gazeta inFokus 12:11 | 27 April 2022

Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme në showbiz-in shqiptar dhe numëron miliona ndjekës në profilet e saj në rrjetet sociale. Është fjala për Encën, këngët e së cilën janë kthyer në hite dhe kanë marrë miliona klikime në kanalin e “Youtube”.

Por jo vetëm kaq, pasi Enca ndan me fansat e saj edhe foto dhe video të ndryshme, ku gjithmonë shfaqet në super formë, “hot” dhe provokuese.

E kështu ka ndodhur edhe me postimet e fundit të publikuara në “Instagram”. Në pozat e fundit, ajo shfaqet e veshur me pantallona ‘latex’ dhe në pjesën e sipërme të brendshme, këngëtarja duket shumë e veçantë me këtë ‘look’.Nga ana tjetër, bukuroshja prej muajsh nuk ka sjellë asnjë këngë të re, teksa në rrjete sociale ka qenë shumë aktive me foto provokuese nga pushimet në Dubai e Francë.

Por mesa duket kësaj pauze i erdhi fundi dhe Enca zbuloi se do të vijë me një projekt të ri dhe nëse mendonit se do të jetë këngë dashurie, gaboheni. Këngëtarja do të vijë me një projekt siç jemi mësuar ta shohim atë.

Etiketa:

Të tjera