Rozë

Enca me bikini, e reklamon prapë gjoksin

Autori: Gazeta inFokus 22:24 | 20 September 2019

Enca Haxhia ka vazhduar me publikimin e fotografive që vënë në plan të parë ‘asetet’ e saja trupore.

Në ditët e fundit, këngëtarja ka qenë mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 2.1 milionë ndjekës.

Një pozë me bikini që vë në plan të parë gjoksin e Encës, është publikuar gjatë të premtes në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

Always be kind ?

A post shared by ENCA (@enca) on

“Gjithmonë ji e këndshme”, është përshkrimin i fotografisë që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime brenda 20 minutash, përcjell telegrafi.

“Jealous” është një prej projekteve më të fundit muzikore të Encës që u publikua në muajin korrik dhe numëron afro pesë milionë shikime në YouTube.

Të tjera