Rozë

Enca ka një pyetje interesante për ndjekësit e saj

Autori: Gazeta inFokus 16:26 | 14 October 2020

Enca ka filluar të mendojë për dhuratat, disa ditë para ditëlindjes.

Enca Haxhia pas katër ditësh feston ditëlindjen, meqë rast do të mbush plot 25 vjet jetë.

Por, ajo qysh tani ka filluar të mendojë se çfarë dhuratash do të marrë dhe për këtë gjë po i pyet ndjekësit publikisht në Instagram.

“Dh*** ma i fort bon 25 kte vit. Ca do me beni dhuraaaaat?”, ka shkruar ajo, teksa pranon replikat e ndjekësve.

Sa i përket projekteve muzikore, “Break Down” titullohet kënga e fundit nga Enca Haxhia, në duet me Don Xhonin.

Artistja pritet që së shpejti të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Të tjera