Rozë

Enca e bën nxehtë me postimin e fundit, fotografon gjoksin nga afër

Autori: Gazeta inFokus 20:02 | 18 May 2020

Enca ka provokuar me postimin e fundit.

Enca Haxhia është njëra nga artistet më të ndjekura shqiptare, dhe postimet e saj jo rrallë herë kanë bërë bujë në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja nga Shqipëria së fundmi ka ndarë një fotografi në Instastory me ndjekësit e saj, ajo ka provokuar shumë duke fotografuar gjoksin nga afër.

Përndryshe, sa i përket muzikës në media po flitet se projekti i radhës nga Enca do jetë një bashkëpunim me Rina Balajn.

Të tjera