Rozë

Enca çmendi fansat në foton e fundit

Autori: Gazeta inFokus 20:38 | 25 January 2022

Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret që komentohet më së shumti dhe merr vëmendje të madhe.

Postimet në profilin e saj në Instagram, janë ndër postimet më të pëlqyera, dhe që komentohen më së shumti.

Këngëtarja vjen vazhdimisht joshese dhe kjo e bën që pothuajse çdo ditë ajo të jetë kryefjalë e mediave rozë.

Së fundmi ajo ka postuar një “selfie” në Instastory-in e saj ku ka vënë në pah gjoksin e saj duke u dukur kështu mjaft terheqese ndersa përkrahë fotos ka shkruar: “Gjesi bebat e mi”.

Të tjera