Rozë

Enca “çmend” ndjekësit me pozat e fundit: Ëndrra jote… (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:28 | 27 September 2021

Ajo njihet për stilin e saj ekstravagant dhe për fotot shumë seksi në rrjetet sociale. Është fjala për këngëtaren e njohur, Enca Haxhia, e cila së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa poza që janë pëlqyer menjëherë nga ndjekësit, sidomos nga ata meshkuj.

Enca ka publikuar në “Instastory” disa poza ku shfaqet e veshur mjaft thjeshtë, me një palë treçerekëshe, bluzë të gjerë me mëngë të shkurtra dhe një palë atlete. E sigurisht që ishte kujdesur që të dilte e kuruar në çdo detaj.

Teksa postoi një fotografi ku shfaqej duke vizituar një muze dhe ishte futur brenda një sirtari, një ndjekës i ka bërë mesazh dhe i shkruan: “Dëshira në sirtar e çdo çuni shqiptar”.

Mesa duket këngëtaret i ka pëlqyer ky mesazh, pasi ka vendosur që ta bëjë publik me miliona ndjekësit që ka në “Instagram”.

Më pas Enca ka postuar një tjetër foto, ku ka marrë të njëjtën pozë dhe duke qeshur shkruan: “Ëndrra jote në sirtar”.

Etiketa:

Të tjera