Rozë

Emocionohet Afrona, kështu e uron nënën për ditëlindje

Autori: Gazeta inFokus 17:52 | 18 May 2020

Afrona Dika është tani një emër tejet e njohur për publikun.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil

Afrona është gjithmonë tejet aktive me postime në rrjete sociale. Ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, nëna e saj feston ditëlindjen e Afrona ka zgjedhur fjalët më emocionuese për ta uruar.

Të tjera