Rozë

Emina uron pavarësinë e Malit të Zi me një foto nga plazhi i Ulqinit

Autori: Gazeta inFokus 20:55 | 22 May 2020

Emina uroi pavarësinë e Malit të Zi, ndërsa pret me padurim të shkojë në pushime.

Emina Çunmulaj kohë pas kohe ndan me ndjekësit fotografi nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Modelja, përmes imazhit të fundit të realizuar në Ulqin, uroi Malin e Zi me rastin e ditës së pavarësisë.

“Urime Pavarësinë Mali i Zi. Mezi pres derisa të takohemi sërish”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, ku shfaqet e veshur me bikini të zeza.

Për ndryshe, Emina Çunmulaj është e martuar me Sam Nazarian dhe bashkë kanë dy vajza.

Të tjera