Rozë

Elvana Gjata po jeton momente speciale, gjithë stafi i angazhuar (Video)

Autori: Gazeta inFokus 10:24 | 02 May 2017

Elvana Gjata tregon detaje të projektiot të saj të rradhës.
Këngëtarje i është përkushtuar fotografisë më shumë nga sa mendohej. Në SnapChatin e saj ajo ka publikuar momente nga realizimi i këtij seti fotografik.

Këngëtarja ka zgjedhur një fustan të kuq dhe pas saj është i angazhuar një super staf.Nuk dihet ende nëse këto janë thjesht foto apo është duke u xhirruar vidoeklipi i projektit muzikur të rradhës.

 

Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera