Rozë

Elita Rudi përfundon në spital, me pamje jo të mira

Autori: Gazeta inFokus 18:25 | 22 June 2021

Elita Rudi duket të ketë kaluar momente jo fort të mira sa i përket shëndetit duke përfunduar në spital.

Ka qenë vet prezantuesja, e cila përmes disa pamjeve ku shihet e shtrirë në spital gjersa merr serum.

Elita ka zbuluar se ka kaluar disa ditë me vështirësi duke falenderuar stafin mjekësor për kujdesin ndaj saj.

“Mos harroni të kujdeseni për veten, shëndeti mbi të gjitha!”, ka shkruar Elita sipër disa fotografive ku shihet në gjendje jo të mire dhe e lodhur./party

Të tjera