Rozë

Elita Rudi përfundon në spital

Autori: Gazeta inFokus 22:23 | 29 March 2023

Prezantuesja e “Big Talk” dhe programit që krijoi shumë zhurmë, “Post Big Brother VIP Kosova”, Elita Rudi, duket që është ftohur dhe ka përfunduar në spital.

Është bashkëshorti i saj Gjiko, ai i cili e ka postuar një video të së shoqes nga spitali ku ajo po merr infuzion.

Bashkë me prezantuesen, është edhe i biri, që gjithashtu duket se po e kalon një ftohje, shkruan “Kosovarja”.

Gjiko dëgjohet duke thënë: “Ju thojsha veshuni, dojshit mu cullakav”.

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera