Rozë

Elita e bën grimin si nuse

Autori: Gazeta inFokus 20:47 | 13 July 2020

Moderatorja e njohur Elita Rudi po rrëmben vëmendje të madhe me paraqitjet e saj.

Ajo në të shumtën e rasteve është pjesë e lajmeve rozë, duke u shkruar gjithmonë në aspektin pozitiv

Pasi që i kushton rëndësi të madhe fizikut të saj, Elita çdo herë duket mahnitëse me grimin dhe veshjet që realizon.

Këtë herë, me buzë të kuqe ajo duket perfekte.

Kjo mënyrë e grimin Elitën e bën të duket si nuse apo jo?

Të tjera