Rozë

Elita del në peshkim për herë të parë, duket super seksi (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 17:30 | 15 May 2017

Elita Rudi po shijon vërtet shumë lidhjen me superyllin e hip hopit, Gjikon.

Prezantuesja e një nga emisioneve më të dashura për publikun, EliteShoë në TV Dukagjini, gjithnjë shfaqet atraktive në publik.

Tash ajo ka zgjedhur që të dalë për peshkim për herë të parë në jetën e saj dhe këtë e ka bërë me të dashurin i cili sigurisht është në rolin e fotografuesit.

 

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera