Rozë

Elena nis pushimet, ‘djeg’ me linjat (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 18:28 | 12 July 2018
Tashmë rrjetet sociale po vërshojnë nga fotografi të ‘nxehta’ të postuara nga pushimet verore e vende ekzotike.Sigurisht janë femrat ato që bien në sy, teksa ekspozojnë linjat trupore.


Edhe modelja shqiptare Elena Lika, vjen e tillë në fotografinë e saj të fundit të postuar në llogarinë Instagram.


Me bikini, e shtrirë afër një pishine ajo duket fantastike dhe tejet seksi.

-Advertisement-

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNI-Universum International College rankohet me sukses në Times Higher Education Impact Rankings 2024

Të tjera