Rozë

Elegante e seksi, Kimberly mahnit me bikini të zeza (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:56 | 14 March 2019

Kimberley Garner u bë e famshme pasi mori pjesë në një serial televiziv në Britani gjatë vitit 2012.

Që nga ajo kohë, 28-vjeçarja vazhdon që të jetë në qendër të mediave rozë.

Ndërkohë së fundmi Kimberley është fotografuar në plazhin e Miamit, ku shfaqet veshur e me bikini të zeza dhe duket mjaft seksi.

Të tjera