Lajme

Elbert Krasniqi viziton kryetarin e Leposaviqit

Autori: Gazeta inFokus 15:39 | 04 June 2023

Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal Elbert Krasniqi e ka vizituar kryetarin e Leposaviqit, Lulzim Hetemin.

Klan Kosova i ka siguruar pamjet e momentit kur Krasniqi me eskortën e tij janë larguar nga objekti i komunës së Leposaviqit.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Artmotion: Jemi të Kosovës, nuk i kemi shkelur ligjet e Kosovës, shpifësit do të përballen me ligjin

Të tjera