Rozë

Ekspozon format trupore seksi me fustanin e ngushtë

Autori: Gazeta inFokus 10:44 | 06 October 2021

Arta Elezaj njihet për linjat e saj të trupit, e ato i shfaq në pothuajse secilin postim që bën në rrjetet sociale.

E kështu ka bërë edhe së fundmi! Modelja dhe aktorja e njohur postoi disa fotografi që nuk kaluan pa vëmendjen e fansave të saj.

Duke ekspozuar format joshëse trupore, Arta shihet e veshur me një fustan të ngushtë me detaje me lule dhe një prerje të theksuar në pjesën poshtë gjoksit, teksa pozon në një ambient të gjelbëruar.

Elezaj u paraqit në formë të mirë dhe tejet atraktive, ndërsa nuk munguan komplimentet nga miqtë e saj dhe fansat të cilët nuk janë të pakët në llogarinë e saj në Instagram.

Të tjera