Rozë

Einxhel Shkira shtatzënë/ Beatrix ka disa fjalë për të

Autori: Gazeta inFokus 17:37 | 16 August 2022

Mbrëmë, moderatorja, Einxhel Shkira përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ konfirmoi shtatzëninë e saj.

Lidhur me këtë lajm pati reagime të shumta nga personazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Së fundmi reagoi edhe artistja Beatrix Ramosaj duke uruar çiftin Dagz dhe Einxhël me fjalët më të ëmbla.

“Urime për dy nga njerëzit e mi më të preferuar në të gjithë botën. Zemra ime po qesh tani. Ju do të jeni prindërit më të mirë dhe unë premtoj se do të jem tezja më e mirë,”-shkroi këngëtarja  krahas videos së postuar nga Einxhel./Lajmi.net/

Të tjera