Rozë

Einxhel konfirmon shtatzëninë: Mezi po presim të prekim duart e tua të vogla

Autori: Gazeta inFokus 08:46 | 16 August 2022

Moderatorja, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz kanë konfirmuar se do të bëhen prindër për herë të parë.

Einxhel ka publikuar një video në Instagramin e saj, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur pranë Dagzit.

Ajo gjithashtu ka bërë edhe një dedikim emocionues, duke thënë se mezi presin t’i prekin duar e vogla të foshnjës.

“Kur ëndrrat bëhen realitet dhe realiteti është më i bukur se çdo ëndërr në jetë. Kur e do aq shumë jetën sa toka të duket si parajsë dhe ti po qëndron mbi re. Kur ti gjen atë shpirtin binjak dhe Zoti buzëqesh sepse e di që është momenti të të bekojë me dhuratën më hynjore. Kur thjeshtë një prekje dore kthehet në një prekje jete dhe ne mezi po presim të të prekim duar e tua të vogla”, ka shkruar ajo.

Të tjera