Rozë

Einxhel dhe DJ Dagz e nisën ditën me puthje e përqafime

Autori: Gazeta inFokus 17:33 | 09 January 2022

Çifti më i ri i krijuar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Einxhel dhe Dj Dagz, tashmë po ndajnë edhe shtratin bashkë.

Dyshja duket se po afrohen çdo ditë e më shumë, shkruan GazetaBlic.

Në një video në mëngjesin e sotëm çifti shfaqen në një moment romantik derisa janë akoma në gjumë.

Të tjera