Lajme

Egjiptiani merr kërcënime për një vit rresht

Autori: Gazeta inFokus 15:48 | 17 June 2017

Një person ka raportuar në policinë e Kosovës se që nga gushti i vitit 2016 vazhdimisht pranon kërcënime me anë të letrave

Sipas policisë së Kosovës viktima i përket komunitetit egjiptian ndërsa jeton në fshatin Jablanicë e Leshanit në Pejë.

Kërcënimet I ka pranuar përmes letrave më postë dhe disa i ka gjete para derës se shtëpisë se tij, transmeton Infokusi.com

-Advertisement-

Rasti është duke u hetuar./INFOKUSI

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera