Rozë

Efi i jep fund raportit të saj me Luizin: Mos t’i pafsha më sytë

Autori: Gazeta inFokus 22:45 | 29 April 2023

Teksa kanë mbetur edhe 7 ditë brenda shtëpisë së famshme, edhe sonte nuk kane munguar debatet e ashpra mes banorëve.

I tillë ka qenë edhe diskutimi mes Efit dhe Luizit që duket sikur kanë thënë fjalët e fundit.

“Ky njeri nuk do të jetë më pjesë e jetës sime, edhe nëse do e fitojë. Për mua është shumë e vështirë ta menaxhoj, sepse t’i kthehem keq nuk dua, miqësinë s’dua ta vazhdoj më, sepse ju e dini si më ofendoi”, tha Efi në përballjen me Luizin në lidhje me raportin e tyre në Big Brotherin.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

4 arsyet pse duhet të studioni Biznes dhe Menaxhment

Të tjera