Rozë

Efi e vetmuar në oborr, në mes të natës i lutet Zotit

Autori: Gazeta inFokus 12:02 | 17 April 2023

Njëra ndër banoret e Big Brother VIP Albania, Efi ka vendosur që të agjërojë ditën e sotme.

Në një video virale në rrjetin social TikTok ajo shihet e vetme në oborr duke u lutur.

@itsgoodtobeanalbanian efi i tha gocav qe po rri vetem dhe po lutem pak ooozott ca komentesh turp turp #foryou #fyp #bigbrothervipalbania #luizejlli #lek ♬ son original – zzz./nrg


Kujtojmë se në mesin e banorëve të BBV që kanë agjëruar në muajin Ramazan kanë qenë Nita dhe Gerti.

-Advertisement-

Ndërkaq Efi ka vendosur të henagjërojë vetëm në ditën ku është paraparë të jetë edhe Nata e Kadrit.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera