Rozë

Edoni i “Big Brother” rrëfen problemin që ka me familjen e të dashurës

Autori: Gazeta inFokus 17:49 | 25 April 2023

Ish-banori i “Big Brother Kosova”, Edon Shileku ka qenë i ftuar të martën në emisionin e mëngjesit në T7 “Gjesi”, në rubrikën “Kafja Express”.

Gjatë kësaj interviste Edoni ka folur për mëngjeset e tij, për përditshmërinë, aktrimin, jetën pas “Big Brother” dhe për të dashurën e tij.

Po ashtu ish banori foli edhe për problemet që po ka me familjen e të dashurës së tij, duke thënë se më nuk po e dojnë.

-Advertisement-

Se çfarë mesazhi ka ai për familjen e të dashurës e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera