Rozë

Edona në gjendje jo të mirë emocionale, qan pas debatit që e pati me Albyn dhe Lumbardhin (PAMJE)

Autori: Gazeta inFokus 18:43 | 29 November 2023

Edona ka debatuar ashpër me Albyn dhe Lumbardhin.

Kjo gjë ka ndodhur derisa ata ishin duke qëndruar në dhomën e grimit.

Ata ofenduan njëri-tjerin dhe kaluan në epitete të ndryshme, duke e quajtur edhe “fallco”.

-Advertisement-

Bile në një moment nga eskalimi i debatit nga ana e Albyt, Edona filloi të qajë dhe shihet në gjendje jo të mirë emocionale.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera