Rozë

Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Autori: Gazeta inFokus 13:55 | 22 February 2024

Edona James ka qenë kryefjala e sezonit të dytë në Big Brother VIP Kosova duke shkaktuar të qeshura pa fund tek publiku dhe duke marrë pas vetes shumë adhurues.

Së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vet” ku shpalosi të pathënat për jetën e saj, eksperiencën e fundit në BBVK si dhe famën pas përfundimit të këtij formati.

Ajo gjithashtu foli edhe për jetën e saj private si dhe për martesën e saj nëntëvjeçare me një biznesmen gjerman.

-Advertisement-

“Kam qenë e martuar për nëntë vjet, por u divorcova para tri vjete nga ai. Dhe po e shijoj jetën ‘single’ nuk më mungon aspak”, u përgjigj Edona kur u pyet nëse e kishte marrë malli për të pasur një partner në krah.

Transgjinorja, e cila rezultoi e katërta në finalen e BBVK 2, gjithashtu foli për lidhjet e saj të kaluara përfshirë edhe me një futbollist të njohur.

“Unë nuk kam dëshirë të jem më në lidhje me një person të njohur. Një herë kam qenë në lidhje me një person të njohur, një futbollist, siç e dini të gjithë. Për mu nuk ka rëndësi se a është i famshëm me rëndësi se çfarë zemre ka”, theksoi mes tjerash James.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera