Rozë

Edona- Bleros: A e ke pa naj femër cullak najherë?

Autori: Gazeta inFokus 17:21 | 29 November 2023

Blero dhe Edona që prej fillimit të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova kanë qenë ndër banorët më të komentuar nga publiku.

Kjo për shkak të paraqitjes së tyre super të “natyrshme” në lojë.

Së fundmi teksa banorët e tjerë po debatoni, Edona me shumë sportivitet i drejtohet Bleros me një pyetje “provokuese”.

-Advertisement-

“A e ke pa naj femër cullak najherë?”, i është drejtuar ajo Bleros, i cili ka filluar të qesh me pyetjen e saj.

Dhe më pas edhe ka pranuar një puthje nga ajo.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera