Sport

Edon Zhegrova çmend të gjithë, realizon golin më të bukur në karrierë

Autori: Gazeta inFokus 18:06 | 25 November 2021

Almaty dhe Baseli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së pestë në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës, shkruan Gazeta inFokus.

Skuadra e Baselit e ka barazuar rezultatin 2-2 në minutën e 69’.

Golin e dytë për ekipin zviceran e ka realizuar sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, i cili shënoi një supergol nga distanca.

Më poshtë keni golin e shënuar nga futbollisti prishtinas./Gazeta inFokus/

Të tjera