Lajme

Edi Rama i entuziazmuar: Suny Hill dhe Dua Lipa vinë në Tiranë

Autori: Gazeta inFokus 20:01 | 14 June 2022

Kryeministri i Shqipërisë, Edi rama gjithë entuziazëm ka dhënë lajmin e mirë për shqiptarët se Suny Hill dhe Dua Lipa me të ftuarit e saj do të jenë në Tiranë, në javën e parë të gushtit.

Rama ka thëën se dua Lipa dhe të ftuarit e saj do të ndriçojnë netët e kryeqytetit me shkëlqimin e tyre, raporton Gazeta Infokus.

Statusin e tij në Facebook kryeministri Rama e ka përfunduar duke thënë: “S’ka si Tirona jonë jo”.

Postimi i plotë i Ramës:

Të tjera