Rozë

Edi dhe Ada përjashtohen nga “Për’puthen”, dikush nga emisioni spiunoi që i pa bashkë

Autori: Gazeta inFokus 18:59 | 25 October 2021

Eda dhe Adi deri tani janë çifti që janë më së afërti për t’u deklaruar për njëri-tjetrin.

Dyshja pas disa zënkave rregulluan raportet pas kërkim faljes së edit . E vetëm pak ditë pasi paten një ‘’rikthim’’ romantik me shumë suprpiza duket se dyshja kanë vazhduar me takimet jashtë.Është publikuar një fotografi e Edit dhe një vajze që pretendohet se është Ada.

Ajo e maskuar, duket të ketë qenë shumë e kujdesshme për të mos rënë në sy që ka dalë jashtë programit me Edin.

Takimet janë të ndaluara dhe për këtë arsye Edi dhe Ada përjashtohen nga programi kete e ka konfirmuar dhe Edi live nga dhoma e hotelit në prezencën e Adës.

Ai tha se u ka dhënë lekë produksionit duke i demaskuar haptazi gjithashtu ka treguar se një konkurrente e përputhen ka treguar për takimin e Ades dhe Edit.

Të tjera