Lajme

Edhe pjesëtaret femra të policisë të pranishme në veri

Autori: Gazeta inFokus 10:22 | 29 May 2023

Forca të shumta policore të Kosovës po kujdesen për ndërtesat e komunave në veri.

Përveç pjesëtarëve meshkuj, aty ka edhe pjesëtare femra të policisë së Kosovës, raporton lajmi.net

Kjo vërehet edhe në një video të publikuar nga atje ku shihen dy pjesëtare të gjinisë femërore në kordonin e policisë.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera