Lajme

Edhe një tejkalim i rrezikshëm në vijë të plotë

Autori: Gazeta inFokus 22:31 | 24 June 2021

Shkeljet e rregullave të komunikacionit po vazhdojnë të ndodhin.

Një lexues i Gazetës Infokus ka dërguar fotografi ku një shofer bën një veprim të tillë.

Në pajme shihet se vetura ka tejkalur në vijë të plotë.

Ndryshe Policia e Kosovës ka rritur bashkëpunimin me qytetarët për të ndalur dhe dënuar rastet e tilla/Gazeta Infokus/

Të tjera