Lajme

Edhe një goditje për Arbana Xharrën: Duke e sharë luftën e UÇK-së mund të bëhesh ministër i PDK-së!

Autori: Gazeta inFokus 23:59 | 11 May 2017

Pas aderimit të gazetares Arbana Xharra në Partinë Demokratike të Kosovës, ka reaguar edhe ish-kandidati për kryetar të komunës së Drenasit, Isa Xhemajlaj nga Nisma për Kosovën.

Xhemajlaj, përmes një postimi në Facebook, ka ironizuar me Xharrën, duke thënë se me fyerjet ndaj luftës së UÇK-së, mund të bëhesh deputet, ambasador apo ministër i PDK-së, përcjell Bota sot.

“Duke sharë e fyer luftën dhe Komandantët e UÇK-së mund të bëhesh Deputet, Ambasador dhe Ministër i PDK-së. Ju Lumtë !!!”, ka shkruar Xhemajlaj në profilin e tij në Facebook.

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera