Rozë

Edhe në takimet “online”, Rita duket “flakë”

Autori: Gazeta inFokus 17:11 | 20 November 2020

Pandemia ka kufizuar shumë gjëra dhe në mesin e atyre që janë penalizuar nga kjo janë edhe artistët.

Pothuajse gjithë punën e tyre këngëtarët e kanë zhvendosur në platformat “online”,

Edhe Rita Ora në një postim të bërë së fundi në rrjetet sociale ka treguar se takimet e punës po u mban përmes platformës “Zoom”.

Por, kjo nuk e ka penguar yllin kosovar të muzikës botërore që të atraktive në dukje, ajo u shfaq me një këmishë të bardhë e cila ia vinte në pah gjoksin joshëse.

“Në mes të takimeve në Zoom”, ka shkruar artistja e cila dukej tejet provokuese dhe në formë.

Të tjera