Rozë

Edhe Kroacia ka një Kim Kardashian (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:11 | 29 January 2018

Falë ngjashmërisë së pabesueshme me yllin Kim Kardashian, artistja kroate Jelena Periq ka një milion ndjekës në Instagram.

Me dukjen dhe trupin e saj, ylli i rrjeteve shoqërore thjesht ngatërron njerëzit në mbarë botën, transmeton KosovaPress.

“Ata shpesh më krahasojnë mua me Kim Kardashian. Është një kompliment i madh, por nganjëherë mund të mërzitem”, tha Jelena për Daily Mail.

-Advertisement-

Sa prej tyre janë dy fytyrat është fakti që dy tifozët shpesh përzihen me ta dhe e quajnë Kim Kardashian binjakë.

Të habitur nga ngjashmëria, ata shpesh lënë komente për pamjen e tyre dhe më interesante është pyetja e një fansi, se pse Jelena nuk po publikon fotot e Norte dhe Kanye West në profilin e saj.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
UFC EKSKLUZIVISHT NË ARTMOTION!

Të tjera