Rozë

“Edhe krejt le ta dinë opinionin tim…”/ Stresi dedikim për Bora Zemanin në këngën e fundit

Autori: Gazeta inFokus 11:06 | 27 December 2021

Stresi i ka bërë një dedikim moderatores së njohur, Bora Zemani.

“Edhe krejt le ta dinë opinionin tim, Tiranë – Prishtinë, Bora Zemani është Queen”, ky është dedikimi i Stresit në këngën e tij më të re “Shoqnia” për moderatoren e njohur.

“Doni opinionin tim? Bora Zemani është queen (mbretëreshë)”, ka shkruar reperi në një postim në Instagram.

Kujtojmë se moderatorja u bë pjesë e treshes më të komentuar të momentit bashkë me Beatrix dhe Donaldin.

Etiketa:

Të tjera