Rozë

E zjarrtë Ana Kabashi teksa ekspozon gjoksin e zveshur

Autori: Gazeta inFokus 21:33 | 15 November 2021

Ajo solli bashkë me nj videoklip të veçantë këngën me titullin “11/11” që përkon me datën e saj të lindjes.

Por, krahas kësaj, Ana është edhe një përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, ku nuk mungojnë fotografit e ndryshme.

Edhe së fundi, Ana është shfaqur plot stil, teksa theksoi linjat e saj joshëse të trupit.

E veshur me sytjena të zeza, pantallona dhe këpucë po ashtu të zi, këngëtarja kompletoi paraqitjen me një xhaketë të shkurtër me ngjyrë të kuqe.

Ajo duke si përherë atraktive dhe më formë të mrekullueshme, teksa nuk munguan komentet nga ana e fansave të saj.

Të tjera