Rozë

E zhveshur pozon, krejt thuajse i zbulon.. modelja e famshme këtë herë e tepron!

Autori: Gazeta inFokus 17:49 | 15 October 2020

Modelja e famshme, Candice Swanepoel çdo herë di të befasojë me paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka treguar më shumë se që duhet, duke pozuar e zhveshur

Linjat e bukuroshes së “Victoria’s Secret”, janë për çdo lëvdatë dhe secila femër mund t’i ketë zili.

31 vjeçarja, vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të pëlqyera në botë.

View this post on Instagram

Salty.

A post shared by @ angelcandices on

Të tjera