Rozë

E veshur me shumë stil, Nora merr sërish vëmendjen

Autori: Gazeta inFokus 20:35 | 20 November 2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shfaqet e veshur me shumë stil.

Të tjera