Rozë

E turpshme: E bën edhe Rita Ora (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 08:58 | 26 April 2017

Këngëtarja me famë botërore dhe prejardhje nga Kosova, Rita Ora vazhdon të mbetet IN me veshje e projektet e realizuara.

Megjithatë ajo me foton e fundit të publikuar në Instagram ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj, shkruan Indeksonline.

Rita shfaqet para pasqyrës duke mbajtur njëri gjoks me dorë pothuajse të zbuluar, derisa në dorën tjetër ka një aparat fotografimi.

Ajo duket sa provokuese aq sa edhe bukur, pavarësisht këtij gjesti që ka bërë.

Etiketa:
Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Të tjera