Lajme

E trishtë, vdes ish-drejtori i Spitalit të Gjilanit

Autori: Gazeta inFokus 22:37 | 22 June 2021

Ka ndërruar jetë në moshën 60 vjeçare ish drejtori i spitalit të Gjilanit, Nysret Hajrullahu.

Sipas burimeve të Gazetën inFokus i ndjeri kishte pasur atak kardiak.

Nysret Hajrullahu ishte doktor në repartin e pulmoligjisë dhe para pak kohe kishte përfunduaar edhe mandatin si drejtor i Spitalit regjional të Gjilanit. /Gazeta inFokus/

Të tjera